Celebrate Life

How Can I Help You ?

Posted in: Bilyay, Çeviri, Interpretation, Translation, Workshop

Anita Groenendijk – Beden Bilgeliği ve Kinesiyoloji

Hollanda’dan gelen Anita Groenendijk‘in 10 Mayıs 2016’da Bilyay’da “Bedensel Dokunuşlarla Şifalandırma ve Kinesiyoloji” konulu seminerinde çevirmenlik… Online olarak aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

http://livestream.com/accounts/937411/events/5294781

 

IMG-20160512-WA0007

Ayrıca 14 – 15 Mayıs tarihlerinde atölye çalışmasında birlikte çalıştık. “Regresyon terapisinde Beden Bilgeliği ve Kinesiyoloji Kullanımı”.

Organizasyon: Tülin Etyemez Schimberg / www.unicorn-transform.com

anita_14 15 mayıs 16

 

 

 

 

Anita Groenendijk Kimdir?

Anita Groenendijk , 1987 yılında, Hollanda Wageningen Universitesi’nde  iş sağlığı konusunda yüksek lisans yaptı. Ses dialoğu ve Aura-Şakra okuması ve şifalanması konusunda eğitim verdi.  1993 yılında SRN’den (Hollanda Reenkarnasyon terapisi okulu) mezun oldu ve sonrasında geçmiş yaşam regresyon uzmanlığı ve başka enerji çalışmaları ile ilgili bir çok atölye çalışmasına katıldı. 1999 ve 2014 yılların arasnda, kinesiyoloji konusunda aralıksız eğitim vermeye devam etti ve 2001 senesinde beri Sağlık Kinesiyolojisi (Touch For Health) eğitmenliği yapmaktadır.  2000 senesinden itibaren regresyon uzmanlığı konusunda tam zamanlı çalıştığı özel ofisini 1993’de açmıştır. Çabuk ve kalıcı sonuçları bulunan, regresyonun en etkili yönleri ile kinesiyolojiyi  birleştiren Bedenbilğeliği Regresyon Tekniğini  geliştirmiştir. Bu tekniği danışanlarına uyguladığı gibi, çeşitli okullarda ders de vermektedir. 
Beden bilgeliği derslerini bulabileceğiniz Web siteleri : 
www.bodywisdom.eu  ve 
www.pastlifetherapy.eu

 

 

Have your say