İsca Resmi web sayfasından üye olun:

Türkiye, Temsilciliği

Türkiye‘de yeni ISCA Bölge Temsilciliğinin kuruluşu Eylül 2020 tarihinde İsca haber bülteninde duyuruldu.

Serpil ATA , Nermin Kurtarıcı, Kenan KURTARICI

Türkiye, sistemik konstelasyon çalışmalarına olan ilgisi son yıllarda önemli ölçüde artan zengin bir kültürdür – özellikle Max ve Alemka Dauskardt‘ın çalışmaları sayesinde. ISCA’nın şubeleşmesi ve çeşitliliğimizi yaşarken, bundan böyle İstanbul‘un kalbinden ulusal desteğe sahip olmak çok faydalı olacaktır.

Yeni bölümün temsilcileri 3 kişilik ekip: Serpil Ata, Nermin Kurtarıcı ve Kenan Kurtarıcı. Nermin ve Kenan evli bir çift ve 9 yaşında bir kız çocuğu babasıdır. Nermin bir danışman ve sistemik dizim kolaylaştırıcısıdır, Kenan bir yönetim danışmanı ve organizasyon dizimleri uygulayıcısıdır. Birlikte, İstanbul‘da aile ve organizasyon dizimleri sundukları Mutlu Gelişim adlı şirketlerini yönetiyorlar.

Serpil Ata, da aynı zamanda eğitimli bir sistem dizimleri kolaylaştırıcısı ve ayrıca Türkçe, İngilizce ve İspanyolca dil becerilerini
mesleği haline getirdiği Lala Communication’un kurucusudur. Serpil, yetenekleri ile Türk toplumu ve ISCA dünyasının geri kalanına köprü olacak.

Üçü ile, yerinde ve son derece profesyonel bir desteğe sahip olacağız. Bu yüzden Türkiye ile heyecan verici ve verimli bir işbirliğini dört gözle bekleyebiliriz!

Serpil Ata

Nermin Kurtarıcı

Kenan Kurtarıcı

Scroll to Top